Pabuvojome Alytuje

Ramią kovo dieną Priešmokyklinės ugdymo grupės ir 1 klasės mokiniai vyko į Alytaus lėlių teatrą „Aitvaras“. Ten jie apžiūrėjo pagamintas teatro lėles, o edukatorė papasakojo apie Lėlių teatrą bei lėlių atsiradimo istoriją. Gavę trafaretą, vaikai gaminosi lėlę, kurią dekoravo spalvotais siūlais. Lėlės buvo įdomios ir savitos. Pasiėmę lėles ir jas susodinę autobuse, vykome į Alytaus Jaunimo parką. O jau ten koks smagumėlis! Karstynių, laipynių, batutų, treniruoklių… Visi norėjo viską išbandyti… O dar ir įvairių skulptūrų pamatėme: karališkąjį vorą, povą, ožį, vandens malūną, narvelį gegutei...

Grįždami autobuse vaikai kalbino savo lėles, galvojo joms vardus, džiaugėsi savo personažais.

Priešmokyklinukai ir pirmokai ekskursijos metu ugdėsi pažinimo, kūrybiškumo, pilietiškumo, kultūrinę kompetencijas. Smagiausios pamokos už mokyklos ribų!

Mokytojos Aurelija ir Danguolė