Tau, Lietuva!

Mūsų mokyklos mokinės Viktorija Mardosaitė ir Margarita Blažukaitė  dalyvavo rajoniniame pradinio ugdymo 3-4 klasių mokinių raiškaus žodžio konkurse “Tau, Lietuva!”.

“Revuonos” pagrindinėje mokykloje  kasmet vykstantis renginys skiriamas Kovo 11-ajai- Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dienai paminėti.  Gražiausias eiles Lietuvai skyrė mokiniai iš viso rajono mokyklų.

Džiugu, kad mokinės Margarita ir Viktorija atstovavo mokyklą nuoširdžiai deklamuodamos Lietuvai. Joms konkursui pasiruošti padėjo mokytojos Daiva Alaveckienė, Gražina Antanavičienė, jų tėveliai.

Mokinės ir jų mokytojos paskatintos Lietuvos Respublikos Seimo nario Andriaus Palionio, Prienų Švietimo pagalbos tarnybos  padėkomis, Prienų rajono savivaldybės tarybos Kultūros, švietimo, sporto ir turizmo komiteto pirmininko Deivido Dargužio įsteigtais prizais.

Gera iš visos širdies kiekvienam dalyvavusiam renginyje, prisidėjusiam prie rengimo, sąlygų sudarymo vykti,- ištarti konkurso pavadinimą įprasminančius  žodžius - „Tau, Lietuva!”.

Gražina Antanavičienė