Mokyklos metraštis

Kai Ukrainoje neskelbiamas oro pavojus, tęsiame bendradarbiavimą su Dnipro gimnazija

Šiandienos pokalbių tema ,,Šalies valstybinės, religinės ir tradicinės šventės". Dnipro miesto gimnazistai parengė pristatymą power point sistema. Įsitikinome, kad mūsų ir jų šventės turi daug bendrų bruožų. Šventinis Velykų stalas neapsieina be silkės pataluose, baltos mišrainės ir Velykų bobos( pyrago). Mūsų mokiniai parengė filmuką apie Valstybines ir tradicines šventes mūsų mokykloje (režisierė ir montuotoja 10 kl. mokinė Ramunė), susitikimų operatorius ir techninis darbuotojas 10 kl. mokinys Aurimas, įdėmiai klausosi ir su mokytoja Neringa diskusijose dalyvauja Domininkas ir Ernesta, nes viskas vyksta anglų kalba. Šiandien 6 klasės mokinė Kira ukrainiečiams prisistatė gimtąja ukrainiečių kalba. Kira akcentavo, kad jau 2 metai kaip gyvena Lietuvoje, todėl praktiškai išbandė visas tradicijas, patiekalus ir pasiūlė drąsiai klausti, jeigu kam kilo neaiškumų. Kito susitikimo tema socialinės medijos, kur mokiniai galės pademonstruoti savo gebėjimus snapchat, tiktok ir kituose virtualiuose pasauliuose.

Mokytoja Reda