Aktyviai atstovavome mokyklą žygyje

Šiandien, kovo-11-oji. Gražų šventadienio rytą iš visų rajono kampelių aktyvūs piliečiai rinkosi į jau tradicinį žygį ,,Pažink Prienus“. Organizatorių teigimu užsiregistravo apie 600 dalyvių. Mūsų mokyklos komanda, paraginta direktoriaus Stasio ir mokytojos Redos, palaikoma socialinės pedagogės Astos gausiu 5-10 klasių mokinių būriu atstovavome mokyklą. Džiaugiamės, kad prisijungė ir Kajaus J. mama Rita, Kyra dalyvavo kartu su  tėveliu Dariumi. Visi dalyviai buvo apdovanoti atminimo medaliais, vaišinami kareiviška koše ir arbata. Veikė Visuomenės sveikatos biuro loterija, kur atsakius į klausimus buvo galima laimėti prizus. Savo techniką ir veiklas pristatė policijos, ugniagesių gelbėtojų, šaulių atstovai. Veikė prekybininkų mugė. ,,Ąžuolo“ progimnazijos mokiniai šventės dalyviams dovanojo trispalves širdeles, dalino vėliavėles. Dvyliktą valandą nuskambėjo Lietuvos himnas ir iš rankų į rankas perduota trispalvė buvo iškelta prie savivaldybės. Šokėjai, gimnastės ir dainininkės dovanojo šventinį koncertą. Mokiniai, dalyvavę renginyje ne tik prasmingai praleido laiką, bet ir užsidirbo socialinės-pilietinės veiklos valandų. Smagu švęsti visiems kartu.

Mokytoja Reda