Ar aš esu tikras lietuvis?

Kovo 7–8 dienomis Balbieriškio pagrindinėje mokykloje, PUG ir pradinių klasių mokiniam vyko integruotos lietuvių kalbos pamoka „Ar aš esu tikras lietuvis?“. Pamoką, skirstos  lietuvių kalbos dienoms, pravedė mokyklos bibliotekininkė. Jos metu mokiniai atsakinėjo į viktorinos klausimus apie Lietuvą, lietuvių kalbą ir papročius, daugiausiai teisingų atsakymų surinkę, buvo apdovanoti paskatinimo dovanėlėmis.

Kiekvienas mokinys, dalyvavęs šioje pamokoje, nupiešė skirtuką knygai, tema - Lietuva. Visi darbeliai bus eksponuojami parodoje.

Pamokos pabaigoje išsiaiškinome patarlės „Mokslo šaknys karčios, bet vaisiai saldūs“ reikšmę, pamąstymus. Už gerai atliktas užduotis, lietuvių kalbos žinojimą ir puoselėjimą, kiekvieną mokinį į kitą pamoką išlydėjo saldi dovanėlė.

Mokyklos bibliotekininkė Edita T.