Sporto varžybos Kovo 11-ajai paminėti

Šiandien mokyklos aktų salė skambėjo nuo 5-10 klasių mokinių sportinių batalijų, skirtų Kovo 11-ajai, mūsų valstybės šventei, paminėti. Pirmoje varžybų dalyje komandos, sudarytos iš įvairių klasių mokinių, išbandė savo vikrumą, greitumą, koordinaciją net 8 rūšių estafetėse. Laimėjo I-oji komanda, sugebėjusi draugiškiausiai susitelkti, bet buvo akivaizdu – laimėjo visi, linksmi, triukšmingi, degančiomis akimis.

Dalis mokinių pasitikrino savo taiklumą. Smiginio rungtyje taikliausiai pasirodė Erikas Šalčius, Sandra Laukaitytė ir Lukas Seilius.

II varžybų dalyje vyko badmintono turnyras. Laimėtojai: I vieta – Austėja ir Aurimas, II - Nojus ir Andrius, III – Julius ir Dominykas.

Mokyklos direktorius Stasys Valančius, mokytojai K. Žilinskas ir R. Sidaravičius apdovanojo nugalėtojus.

„Čia mano žemė, mano mėlynas dangus“,- dainavo Romena Tiauterytė. „Mūsų sportiniai pasiekimai – mūsų dovana Kovo 11-ajai“,- baigė varžybas mokyklos direktorius.

Mokytoja Irena