Nauji potyriai ir atradimai

Pirmokai ir antrokai susidomėjo,  kaip senovėje buvo gaminamas popierius. Lankėsi Alytaus kraštotyros muziejuje, edukacinėje - pažintinėje pamokoje. Buvo įdomios ir netikėtos užsiėmimų užduotys  apie popieriaus atsiradimo ir gamybos paslaptis, kurių metu susipažino su popieriaus istorija. Lavino kūrybinę vaizduotę ir fantaziją, gamino rankų darbo  baltą ir oranžinį popieriaus lakštą su rožių žiedlapiais. Mokėsi tvarkingumo, darbštumo, kruopštumo, ugdėsi pasitikėjimą savimi. Netradiciškai pateikta medžiaga žadino smalsumą, padėjo sukurti patrauklią užsiėmimo aplinką.

Parsivežtas popierius džiūsta klasėse, laukiame galutinio rezultato, nes toks popierius labai tinka atvirukams ir  dekoratyviniams darbeliams kurti.

Po edukacijos aplankėme lėlininkės Rasos Benedikienės autorinę lėlių parodą ,,Dieviškos“, tai baltų mitologijos įkvėptos būtybės.

Mokiniai džiaugėsi  įdomia veikla, bendravimu, nauju potyriu ir atradimu.

Mokytoja Aldona