Mokyklos mokinių ir jų tėvelių dėmesiui!

Maloniai kviečiame dalyvauti Mokslo ir žinių dienos šventėje, kuri vyks rugsėjo 2 d.:

900 val. iškilmingas minėjimas mokyklos aktų salėje (primename, kad mokiniai privalo dėvėti mokyklinę uniformą).

1000 val. susitikimai su klasių auklėtojais.

Ikimokyklinio ugdymo skyriaus ugdytiniai rugsėjo 2 d. nuo 700 val. renkasi į savo grupes.

Vienas mokyklinis autobusas 815 val. išvyks iš Balbieriškio, važiuos į Daugirdus, Pamiškę, Sūkurius, Pramezį, Žagarius, Putrišius, Mardosus, Nešeikas.

Kitas mokyklinis autobusas 815 val. išvyks iš Žemaitkiemio, važiuos pro Vartus, Kunigiškius, Paprūdžius, Degsnę, Žiegždrius, Žvyrynus, Mackius.

Po minėjimo mokykliniai autobusai mokinius ir tėvelius parveš į namus.

Taip pat visus mokinius ir tėvelius rugsėjo 1 d. 12 val. kviečiame į šv. Mišias, kurios vyks Balbieriškio bažnyčioje ir bus aukojamos už mokyklos mokinius ir mokytojus.

Direktorius