Iškilmingai baigėme mokslo metus

Birželio 21 diena-paskutinė mokslo metų diena 5-9 klasių mokiniams. Tad visa bendruomenė susirinko į  šventinę refleksijos dieną.

Mokyklos šventę pradėjome mokyklos himnu. Šmaikščius palinkėjimus kiekvienos klasės bendruomenei išsakė mokyklos direktorius Stasys Valančius.

Aštuntos klasės mokiniams iškilmingai įteikti pagrindinio ugdymo programos pirmosios dalies pažymėjimai. Kitų klasių mokiniai buvo supažindinti su direktoriaus įsakymu dėl kėlimo į aukštesnę klasę.

Mokiniai už džiugius mokymosi rezultatus, aktyvų dalyvavimą mokyklos gyvenime bei tėveliai už puikų vaikų mokymąsi, pagalbą mokyklai buvo paskatinti padėkomis.

Taip pat paskelbti „Šauniausios klasės“ rinkimų rezultatai. Šiemet ja tapo 8-a klasė, kuri apdovanojama kelione po Lietuvą.

Linkime visiems saugios, džiugios vasaros, o  bebraidant po gėlėmis nusagstytas pievas kiekvienam surasti sėkmę dovanojantį keturlapį dobilą.

Gražina Antanavičienė

Direktoriaus pavaduotoja ugdymui