Muzikos pamoka kitaip

Gegužės 10 dieną mokyklos 1–9 klasių mokiniai turėjo galimybę dalyvauti edukaciniuose klasikinės muzikos užsiėmimuose ,,Muzikos paveldas: nuo klasikos iki džiazo" pagal Kultūros pasą.

Tai kultūriniai edukaciniai užsiėmimai, kurių turinį sudaro skirtingų meninių epochų bei stilių rimtosios muzikos kūrinių pristatymas bei  atlikimas gitara ir smuiku, o taip pat - pokalbiai bei diskusijos apie ką tik skambėjusią muziką.

Žymių atlikėjų Gedimino Dalinkevičiaus ir Simono Bušmos muzikos repertuarą sudaro žymiausių rimtosios muzikos kompozitorių, tokių kaip J.S. Bach, W.A.Mozart, N.Paganini, B.Dvarionas, M.K.Čiurlionis  sukurtų ar pritaikytų kūrinių smuikui ir gitarai atlikimas.

Išgirdome  ne tik skirtingų laikmečių ar stiliaus, bet ir skirtingų tautų muziką, ugdančią toleranciją, bendražmogiškas vertybes ir meninę kompetenciją.

Gražina Antanavičienė

direktoriaus pavaduotoja ugdymui