Minėjome Tarptautinę gimtosios kalbos dieną

Minint Tarptautinę gimtosios kalbos dieną (2019.02.21)  „Pelėdžiukų“ grupės vaikai lankėsi Balbieriškio viešojoje bibliotekoje, ten mus pasitiko vyr. bibliotekininkė E.Marcinkevičienė ir bibliotekininkė A. Kazlauskienė. Vaikams buvo organizuota įdomiausių knygų parodėlė: jas vartė, žiūrėjo, aptarinėjo tarpusavyje. Parodytas vaikiškų knygų fondas, paaiškinta, kaip knygelės dėliojamos į lentynas, kokios jos būna skirtingos: nuo didžiausios iki mažiausios, nuo storiausios iki ploniausios, yra knygelių su muzikėlėmis. Bibliotekininkė Edita  padėkojo vaikams už gražų elgesį bibliotekoje, pagarbą knygelėms, įteikė dovanų po knygos skirtuką ir atviruką, tikėdama, kad tapę mokinukais vaikai mylės knygutes. Grįždami iš bibliotekos vaikai dalinosi įspūdžiais.

mokytoja J.Deltuvienė