Graži iniciatyva Valstybės 101-ojo gimtadienio proga

Išaušusi graži vasario 16-osios diena džiugino saulutės spinduliais, tirpdė paskutinius sniego likučius, skatino aplinkinius šypsotis. Visi esame girdėję posakį - ,,Savam krašte pranašu nebūsi“, tačiau būti pastebėtu, įvertintu, mylimu - tikrai gali... Džiaugiamės, kad Igliaukos Šv. Kazimiero parapijos klebono kunigo Remigijaus Maceinos iniciatyva šiandien buvo padėkota mūsų mylimai mokytojai Irenai Šalnaitei - Liutkevičienei, kuri gimė ir užaugo Šventragio kaime, Igliaukos A.Matučio mokykla įskiepijo meilę mokytojo profesijai. Gražūs Suvalkijos gamtos peizažai išmokė grožėtis gamta, bet kokiomis oro sąlygomis, šeima išugdė pagarbą žmonėms ir gimtajai kalbai, prieraišumą savo gimtajam kraštui. Klebonas padovanojo Lietuvos trispalvę, linkėdamas, kad jinai plevėsuotų, gal būt, prie antrųjų gimtųjų namų Balbieriškyje. Balbieriškio mokyklos direktorius Stasys Valančius sveikindamas Ireną sakė, kad mūsų mokykla ir yra Irenos antrieji namai, kuriuose ji visada laukiama, į kuriuos ji, vos pakviesta, visada mielai sugrįžta. LR Seimo narys Andrius Palionis dėl šios dienos renginių gausos negalėjo pats atvykti, tačiau nuoširdžiausią padėką ir atminimo ženklą jo vardu įteikė seimo nario padėjėja Regina Juočiūnienė,  linkėdama ištvermės, sveikatos ir ilgų kūrybingų, darbingų metų.

Mokytoja Reda