LIETUVA – TAI AŠ, LIETUVA – TAI MES

Balbieriškio bibliotekoje vyko renginys, skirtas Vasario 16-ajai, kuriame dalyvavo ketvirtos klasės mokiniai. Bibliotekininkės Edita ir Angelė mokiniams surengė viktoriną ,,Lietuva – tai aš, Lietuva – tai mes“. Ketvirtos klasės mokiniai turėjo pagal abėcėlę surašyti miestų pavadinimus, klausydami sekamų pasakų ir dainuojamų dainų įvardinti tarmę, atpažinti įžymias Lietuvos vietas bei žymius žmones, nurodyti jų nuopelnus Lietuvai, ištaisyti sakinius. Atlikdami šias užduotis vaikai pagilino žinias apie Lietuvą, jos istoriją ir kalbą.

Ketvirtokai apžiūrėjo leidinių parodą ,,Atmintis ir pagarba“.

Mokiniai kalbėjo, kad Lietuva – mūsų gimtinė, mūsų namai, kur gyvename, svajojame, mokomės, gėrimės nuostabia gamta, didžiuojamės mūsų kraštą garsinančiais žmonėmis, nors ir mažais darbais stengiamės prisidėti, kad mūsų šalis būtų dar gražesnė.

Mokytoja Irena Petraškienė