KUR MĖLYNAS DANGUS – TEN LIETUVA LAISVA

Mokyklos mokiniai, mokytojai, miestelio bendruomenė Balbieriškio kultūros ir laisvalaikio centre šventė Vasario 16-ąją – Nepriklausomybės dieną.

Susirinkusiuosius pasitiko Lietuvos karių atstovai, atvežę mums parodyti pagrindinius pėstininkų ginklus, į kuriuos, gulinčius ant stalo, ramu žiūrėti. Ramu ir todėl, kad šalia jų stovi aukšti stiprūs kariai – Lietuvos Nepriklausomybės sergėtojai. Lietuvos kariuomenė ir visuomenė visada kartu.

Mokytojas R. Sidaravičius priminė, kokį kelią reikėjo nueiti iki Nepriklausomybės akto suradimo.

Mergaičių šokis ir dainos. Taip, galime šokti, galime dainuoti, mūsų stiprybė – mūsų istorijoje.

Mokykla Nepriklausomybės dienai skyrė surengtas tarpklasines futbolo varžybas ir mokinių mokymosi labai aukštus pasiekimus. Metus laiko gabūs mokiniai rinko dešimtukus. Jų reikėjo surinkti šimtą, per šimtą arba beveik šimtą. Tai buvo dovana Lietuvos 100 - mečiui. Švenčiant Lietuvos 101-ąsias Nepriklausomybės metines galėjome pasidžiaugti gražiais pasiekimais:

Austė Kukankaitė - 177 dešimtukai;

Enrika Danylaitė - 130

Gerda Žvirblytė - 120;

Vaida Stagniūnaitė - 116;

Tomas Ražanskas - 106;

Lukrecija Marčiulaitytė - 98;

Jolita Juodžiukynaitė - 85.

Džiaugiamės ir didžiuojamės.

Tegul visada virš visų mūsų šviečia mėlynas taikus dangus.

Mokytoja Irena