Vasario 16-toji „Pelėdžiukų“ grupėje

Svarbesnio už laisvę ir nepriklausomybę nieko nėra. Vasario 16-oji -  pati šviesiausia ir skaidriausia Lietuvos šventė, kuri pažadina kiekvieno iš mūsų širdyje pilietinę dvasią ir vertybes. Meilė tėvynei ugdoma nuo mažens  ir ikimokyklinėje „Peledžiukų“ grupėje. Šią savaitę pamokėlėse kalbėjome apie Lietuvą ir nusprendėme, jog Vasario 16-toji iš tiesų yra Lietuvos gimtadienis. Supažindinome vaikus su tautine simbolika: himnu, herbu, vėliava. Aiškinomės, kad galima mylėti ne tik mamą, tėtį, brolį, sesę, bet ir savo šalį.

Ypatingai vaikams daug džiaugsmo suteikė į svečius atėję mokytoja R. Švedienė su šokių kolektyvu „Ringutis“. Vadovė visus supažindino su tautiniais dzūkų krašto drabužiais, galvos apdangalais, kuriuos galėjome paliesti bei pasimatuoti. Kartu mokėmės  šokti, dainuoti, žaisti lietuvių liaudies ratelius.

mokytoja Jurgita Deltuvienė