ŠVENTIŠKA REFLEKSIJOS DIENA

Šiandien mokykloje įvykusi 1 pusmečio mokymosi pasiekimų refleksijos diena neįprastai sutapo su šv. Valentino diena. Pasidžiaugti Meilės diena, atvira širdimi įrodyti meilę sau ir artimam visus pakvietė 8 klasės mokiniai su auklėtoja Danute Petraškiene.

Prisiminę pasakojimus apie šv. Valentiną, vaidybinėje situacijoje sugrįžę į tėvų mokyklinius laikus – mokyklinę meilę, kiekvienos klasės mokiniai su auklėtojomis pristatė namų darbus – meilę žodžiuose, piešiniuose, muzikoje ir vaidyboje. O kiek atviri savo širdimi klasės ir mokyklos draugams, atskleidė atliktos individualios užduotys.

Šventės pabaigoje mokyklos direktorius palinkėjo visiems meilės. Meilės, kuri yra paslaptinga, stipri, kurios svarbą gyvenime tikrai parodo laikas.  Paraginti renginio vedėjų Gabijos ir Ąžuolo,  pagal dainos ritmą visi sukosi bendrame Meilės rate.

Mokytoja Janina