ATRANKA

Skelbiama „Erasmus+“ programos projekto „Novatoriškų ugdymo(si) praktikų taikymas gerinant mokinių mokymosi pasiekimus“ mokymosi mobilumo dalyvių atranka

Įgyvendinant Švietimo skyriaus koordinuojamą Erasmus+ programos KA1 projektą Nr. 2018-1-LT01-KA101-046930 „Novatoriškų ugdymo(si) praktikų taikymas gerinant mokinių mokymosi pasiekimus“ skelbiama mokymosi mobilumo dalyvių atranka.

Projekto įgyvendinimo metu Prienų rajono mokyklų vadovai ir anglų kalbos mokytojai gali pateikti paraišką dalyvauti 5–6 dienų trukmės kvalifikacijos tobulinimo kursuose:

-  Ispanijoje (ugdymo (si) proceso pokyčių valdymo tema, 2019 m. balandžio mėn.);

-  Nyderlanduose (šiuolaikinių technologijų (IKT) taikymo kalbų mokyme tema, 2019 m. gegužės mėn.);

-  Maltoje (šiuolaikinio anglų kalbos dėstymo arba kalbos mokymosi pradinėse klasėse tema, 2019 m. birželio mėn.).

Paraiškos priimamos iki vasario 20 d. 9.00 val. Balbieriškio pagrindinėje mokykloje

Atranka vyks 2019 m. vasario 21 d. 10.00 val.

Išsamesnė informacija teikiama tel. 8 319 59146 Balbieriškio pagrindinė mokykla  el.p. Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Informacija apie atrankos kriterijus ir organizavimą

Paraiškų formos word formatu

Švietimo skyriaus informacija