Kalėdų belaukiant

Adventas – šv. Kalėdų laukimo metas, skirtas geriems darbams, kilniems poelgiams, gražioms mintims, prasmingam bendravimui. Laukdami gražiausios metų šventės pradinių klasių mokiniai kartu su mokytojomis Gražina, Aldona, Daiva, Ramute, Irena, pailgintos dienos grupės auklėtoja Laimute papuošė mokyklos erdves, klases, gamino kalėdinius atvirukus, suvenyrus, sveikinimus, kūrė eilėraščius, rašė laiškus Kalėdų seneliui. Klasėse apsigyveno angeliukai, skleidžiantys meilę, raginantys sustoti ir pamatyti bei išgirsti tuos, kurie yra šalia, kviečiantys susiburti bendriems darbams. Kiekvieną rytą uždegtų žvakelių šviesa šildė, nuteikė bendravimo džiaugsmui.

Adventiniame 1-4 klasių mokinių ir mokytojų renginyje ,,Kalėdų belaukiant“ su muzikos mokytoju Sauliumi Kondrotu mokiniai prisiminė Kūčių ir Kalėdų papročius, aptarė gerus darbus, lūkesčius ir svajones laukiant Kalėdų, deklamavo eilėraščius, giedojo giesmeles, dainavo daineles.

Renginio dalyvius buvimu kartu nudžiugino  Balbieriškio parapijos klebonas Remigijus Veprauskas, mokyklos direktorius Stasys Valančius,  kurie, sveikindami mokinius su artėjančiomis šventėmis,  kvietė prisiliesti prie Kalėdų paslapties, būti nuoširdžiais ir gerais.

Dėkojame ,,Senukų“ labdaros ir paramos skyriui, kuris padėjo Kalėdų seneliui atvežti dovanas mokiniams, jam talkino priešmokyklinio ugdymo pedagogė Danguolė Stanaitienė, mokyklos direktorius Stasys Valančius, direktoriaus pavaduotoja ugdymui Gražina Antanavičienė.

Dosnumo dvasia pasklido iš Danijos RygaardsSchool mokyklos mokinių. Jie padovanojo mielas dovanas mūsų priešmokyklinio ugdymo, pradinių klasių auklėtiniams kraštietės, Naujosios Ūtos direktoriaus pavaduotojos ugdymui Reginos Žvirblienės, kuri bendradarbiauja su šia Danijos mokykla, iniciatyva.

Lai Kalėdų šventės dvasia,  suburianti ir šildanti tarpusavio artuma, pripildyta gerumo, spinduliuojančios šviesos, tikėjimo ir vilties, pasilieka ilgam mumyse ir nuteikia prasmingiems  darbams kiekvieną dieną.

Daugiau nuotraukų fotogalerijoje

Mokytoja Irena Petraškienė