Kalėdų bumas

Iš vaikystės ateina Kalėdos.

Paplotėlis, šienelis, Mama.

Verpia tylą naktis atsisėdus,

Kursto krosny ugnelę žiema.

Tu, ateik mano angele baltas,

Iš sapnų, iš dangaus, iš žvaigždžių,

Kasdienybės pilkos nesugeltas,

atsistok po vaikystės medžiu.

Šiandien mokyklos 5-8 klasių mokiniai, padedami 9 klasės interaktyvių Nykštukų, savo meninėmis kompozicijomis bandė aiškintis Kalėdų šventės tradicijas, papročius ,esmę ir prasmę. Penktokai visiems pristatė iš kur pas mus atkeliauja Kalėdų senelis, šeštokai paaiškino nuo kada mes puošiame eglutę ir iš kur ši tradicija atkeliavo į Lietuvą, septintokai Kalėdas pademonstravo, kaip komercinį bumą. Aštuntokai visiems įtaigiai pateikė Kalėdų ir Naujųjų metų švenčių linksmąją prasmę.Jie sako, kad šventę reikia švęsti prasmingai, turiningai ir linksmai. Interaktyvieji Nykštukai renginio pabaigoje uždegė simbolines šviesos ugneles, o klebonas Remigijus Veprauskas palinkėjo visai bendruomenei gražaus, ramaus Atpirkėjo gimimo laukimo.Apdovanoti simbolinėmis dovanėlėmis, kupini geros nuotaikos visi mokiniai išskubėjo atostogauti ir džiaugtis žiemos ir švenčių teikiamais malonumais.

Daugiau nuotraukų fotogalerijoje

Mokytoja Reda