Sėkmė konkurse „Visa mokykla šoka“

Mūsų mokyklos pradinių klasių mokinių  šokių kolektyvas „Ringutis“ drauge su  Prienų ,,Ąžuolo“progimnazijos pradinių klasių mokiniais 2018 metais sėkmingai dalyvavo tradicinius šokius puoselėjančių Lietuvos mokyklų konkurse ,,Visa mokykla šoka“.

Bendros veiklos, skatinančios propaguoti tradicinius šokius kaip saviraiškos ir bendravimo priemonę,įgalinančios geriau pažinti tradicinę kultūrą, jos regionines ypatybes, sutelkė mokyklų bendruomenes bendrai veiklai.

Vakaronės, rateliai ir šokiai ant piliakalnių, Nemuno kranto,rajoninis pradinių klasių mokinių liaudies šokių renginys ,,Suk suk ratelį“, bendri pasišokimai mokyklų ir miestelio švenčių renginiuose suteikė daug gerų emocijų ir  galimybių taikyti įgytus gebėjimus  ugdymo procese.

Už dalyvavimą II-ajame tradicinius šokius puoselėjančių Lietuvos mokyklų konkurse ,,Visa mokykla šoka“ esame apdovanoti  Lietuvos  Respublikos Švietimo ir mokslo ministerijos,Lietuvos nacionalinio Kultūros centro  I  laipsnio diplomais.

Viltingai tikimės, kad  2019 metais vykstančiame  konkurse dalyvaus visų Prienų rajono mokyklų mažieji šokėjai.

Mokytoja Ramutė Švedienė