„Žalioji Odisėja. Jaunučiai’24“

Balandžio 18 dieną vyko aplinkosauginis konkursas - „Žalioji Odisėja. Jaunučiai’24“. Konkurso tikslas – gilinti mokinių aplinkosaugos žinias, akcentuojant pakuočių inovacijų galimybes, skatinti domėtis jų sprendimo būdais, perteikti ekologijos ir aplinkosaugos žinias, formuoti palankias aplinkai vertybių nuostatas.

Mūsų mokyklos 7 klasės mokinių komanda ( Elzė Žvirblytė, Pijus Trakymas, Gabija Raškauskaitė, Evelina Šalčiūtė, Patricija Trakymaitė, Austėja Pašiškevičiūtė, Donata Seiliūtė, Vytautas Vinkleris) įvykdžiusi praktinę užduotį apie teisingą pakuočių atliekų rūšiavimą, pateko į konkurso „Žalioji Odisėja. Jaunučiai’24“ finalą. Komandai puikiai sekėsi. Visi mokiniai pagilino ekologijos ir aplinkosaugos žinias.

Dėkojame mokiniams už pasiruošimą ir aktyvų dalyvavimą.

Biologijos mokytoja Lina Guobienė