Meninio skaitymo šventė „Kelias, tiesa ir gyvenimas“

Prienų rajono mokinių meninio skaitymo šventėje „Kelias, tiesa ir gyvenimas“ dvasine bei religine tematika šiandien Išlaužo Dievo Dvare mūsų mokyklos mokiniai pristatė meninę kompoziciją ,,O, Kristau, tu mane pastebėjai...“Jos metu skambėjo Ramunės Januškevičiūtės giesmė, kuriai subtiliais akordeono garsais pritarė Dominykas Remeškevičius. Kunigo Vito Kaknevičiaus eilėmis susirinkusiųjų širdis virpino Ernesta , Rasa ir Austėja. Šventėje dalyvavo Stakliškių ir Jiezno gimnazijų, Pakuonio, Išlaužo pagrindinių mokyklų ir ,,Ąžuolo“ progimnazijos skaitovai. Renginį paįvairino Išlaužo mokyklos dainorėliai, vadovaujami mokytojos Aldonos Armonienės. Kūnui buvo truputėlį šalta po aukštais bažnyčios skliautais, bet širdis džiaugėsi nuo skambių posmų, gražių žodžių ir šiltos bendrystės atmosferos. Dėkojame šeimininkams už gražios tradicijos tąsą vis kituose Dievo namuose ir rūpestingą priėmimą suteikusį peno sielai bei karštą arbatą sušildžiusią kūną.

Dorinio ugdymo metodinio būrelio pirmininkė mokytoja Reda