Projektinė veikla PUG ir pradinėse klasėse ,,Švari kalba-Švari galva"

PROJEKTINĖS VEIKLOS LIETUVIŲ KALBOS DIENOMS paminėti ,,Švari kalba- švari galva“ vyko PUG ir pradinėse klasėse nuo vasario 26d. iki kovo 6d.

Kovo 6d. vyko apibendrinimas, kuriame mokiniai pristatė savo parengtas užduotis.

4 kl mokiniai.  parengė skaitymą vaidmenimis, inscenizuotą pasakojimą ,,Gerasis sodininkas“

Visų klasių mokiniai pasirinko eiliuotę, arba sukūrė patys pasirinkę skiemenį ir alternatyviai pritaikė, ją iliustruodami. Pagamino vieną bendrą klasės knygutę. Buvo linksmai ir teatralizuotai pristatytos pasakos be galo. Jų tikslas: lavinti atmintį, gilinti raiškumą į Užduotis atliko kūrybiškai PUG, 1kl. 2kl. 3kl. mokiniai.

Daineles ,,Garnys" ir ,,Skrido uodas" visų klasių mokiniai dainavo, atliekant savo parinktus judesius.

Mokiniai rinko nevartojamus žodžius į   ,,Kalbos Šiukšles“, Pagal skaičiuotes parinkti vaikai, taisė nevartojamus žodžius. juos perskaičius, pakeitė vartojamais žodžiais.

Ačiū  PUG, pradinių klasių mokytojoms ir mokiniams dirbusiems nuoširdžiai ir kūrybingai. Apibendrinamą pamoką paruošė ir organizavo vyr. logopedė Vilija Zablackienė