Tikrinomės matematinius gebėjimus

Kaip ir ankstesniais metais, NMPP vykdomas elektroniniu būdu. Aštuntos klasės mokiniai vasario 27 d. tikrinosi matematikos gebėjimus.  Aštuntokų NMPP pasiekimai bus įvertinti ne tik taškais. Kiekvienam dalyviui bus priskirtas atitinkamas pasiekimų lygis (nepasiektas patenkinimas, patenkinamas, pagrindinis, aukštesnysis). Per NMPP nepasiekus patenkinamo pasiekimų lygio, devintoje ar pirmoje gimnazijos klasėje bus sudaromas individualus jų mokymosi pasiekimų gerinimo planas. Numatyta, kad jiems bus skirta ne mažiau kaip 20 papildomų konsultacijų ne didesnėse nei 5 mokinių grupėse. Visos NMPP užduotys bus įvertintos automatiškai, elektroninė vertinimo sistema kiekvienam mokiniui užduoties atlikimo lange pateiks įvertinimą taškais. Detalios NMPP dalyvių rezultatų ataskaitos su mokiniams priskirtais atitinkamais pasiekimų lygiais (nepasiektu patenkinamu, patenkinamu, pagrindiniu, aukštesniuoju) bus pateiktos kiekvienai mokyklai ir savivaldybei. Informacija apie mokinių pasiekimus taip pat keliama ir į Mokinių registrą.

Klasės auklėtoja Reda