Edukacinė popietė ,,Aš tarp kitų"

Š.m.gruodžio 7 d. Balbieriškio pagrindinės mokyklos komanda: Elija Ulevičiūtė 3 kl.,Vaida Marija Zenkevičiūtė, Dovydas Baranauskas 4 kl.,Mindaugas Ulevičius, Ervinas Banevičius 5 kl.,Kęstas Zenkevičius 9 kl. kartu su tėvais Inesa Marčiukaityte, Aušra Zenkevičiene, padėjėja Gitana Makštutiene ,spec.pedagoge Vilija Zablackiene dalyvavo I-oje Tūkstantmečio mokyklų projekto veikloje Prienų KKSC.Popietė ,,Aš tarp kitų " skirta įtraukties skatinimui, paminint Tarptautinę neįgaliųjų dieną.Jos metu 10 mokyklų komandų turėjo pereiti 10 stotelių,kuriose atliko įvairias taiklumo, koordinacijos, lankstumo užduotis.Vieni kitus palaikydami, linksmai, drauge įveikėme. Surinkome komandinius taškus, gavome antspaudų įvertinimus.Popietės pabaigoje gavome padėką, diplomą ir pasistiprinti kibinų. Grįžome džiugiai nusiteikę. Kviečiame visus  dalyvauti planuojamose dar V- kiose projekto veiklose.O savo įgyta patirtimi pasidalinti mokyklos renginiuose su mokyklos bendruomene.

Spec.pedagogė Vilija Zablackiene