Plaukimo pamokos

Plaukimas – trečia veikla, kurią žmogus turi išmokti, po to kai išmoksta vaikščioti ir kalbėti.

Gyvenime visi žmonės susiduria su vandeniu: maudynės vandens telkiniuose, apsilankymas baseine- visur svarbiausia mokėti plaukti.  Mokyklos antrokai mokosi plaukti Prienų Kūno kultūros ir sporto centro baseine. Plaukimo trenerė supažindino su bendra  plaukimo pamokų tvarka, su saugaus  elgesio taisyklėmis baseine. Mokiniai sužinojo, kad plaukimas organizmui suteikia didelę naudą: stiprina imuninę sistemą, širdies veiklą, nervų sistemą, gerina laikyseną, kvėpavimą, stiprina raumenis bei ištvermę, subalansuoja augančio vaiko fizinius rodiklius.

Treneriai mokė parengiamųjų pratimų, drąsino pirmą kartą mokinius besilankančius baseine.  Mokiniai tampa labiau pasitikintys savimi, savarankiškesni. Kiekvieną antradienį antrokai per fizinio ugdymo pamokas mokysis plaukti. Mokymo plaukti pamokos įdomios, įtraukiančios ir motyvuojančios.

Viliamės, kad baigdami antrą klasę mokiniai turės pradinius  plaukimo įgūdžius, gebės saugiai elgtis vandenyje, o gal pasirinks ir bet kurią vandens sporto šaką.

Nereikia bijoti plaukti – bijok nebandyti plaukti.

Mokytoja Ramutė