SĖKMINGI MOKYKLOS JAUNŲJŲ ŠAULIŲ STARTAI

Jiezno gimnazijos sporto salėje vyko jaunųjų šaulių sporto varžybos, skirtos Konstitucijos dienai paminėti. Jau iš anksto mokyklos jaunieji šauliai ruošėsi šioms varžyboms. Dalyviams teko rungtis stalo teniso, baudų metimo ir smiginio varžybose. Sėkmė komandą lydėjo baudų metimo rungtyje, iškovota I-a komandinė vieta. Baudas metė Dominykas Remeškevičius, Aurimas Vitkauskas, Rokas Miknevičius, Rokas Stanionis ir Kęstas Zenkevičius, kuris ir asmeninėje įskaitoje iškovojo III-ąją vietą. Merginų komanda, kuriai atstovavo Mija Bukotaitė, Eglė Lukoševičiūtė, Emilija Pikaitė, Sandra Laukaitytė, Evelina Šalčiūtė, Skaistė Judickaitė smiginio rungtyje iškovojo II-a komandinę vietą. Bendroje komandinėje įskaitoje iškovota II-a vieta. Jaunieji šauliai apdovanoti medaliais ir pagyrimo raštais. Varžybų metu ugdėsi lyderio savybės, komandiniai veiksmai, lavinosi bendravimo įgūdžiai. Sveikiname jaunuosius šaulius su sėkmingais startais.

Jaunųjų šaulių būrelio vadovas Kęstutis Žilinskas