Ugdymo karjerai pamoka

Mokyklos neformaliojo ugdymo būrelio ,,Kuriame muziejų“ nariai pakvietė į svečius buvusį mokyklos mokinį Remigijų Veličką.

Giedrės ir Remigijaus Veličkų šeima yra ,,Aromama“ įmonės įkūrėjai. Remigijus papasakojo mokiniams , kaip  susižavėjo filmavimu,  kiek daug įgijo patirties dirbdamas televizijoje, kaip pajuto, kada pajuto, kad  subrendo asmeninės įmonės įkūrimui. ,,Aromama“- žmonos  Giedrės idėja- uždegė Veličkų šeimą bendram verslui.

Ši motyvacinė pamoka drąsino mokinius siekti savo svajonių, nebijoti sunkumų, kaupti patirtį.

Dėkojame už įdomią ugdymo karjerai pamoką, kvapnias ,,Aromama“ dovanas. Linkime Remigijaus ir Giedrės Veličkų šeimai  gerų idėjų, sėkmės vystant savo verslą.

Mokytojos Ramutė ir Irena