,,Laisvės kelias“

Lapkričio 24 dieną mokyklos vokalinis tercetas Ramunė Januškevičiūtė, Ernesta Mieldažytė ir Jomantas Marčiukaitis dalyvavo kasmetiniame Dzūkijos partizanų dainų festivalyje ,,Laisvės kelias“.  Mokiniai, Jomantui pritariant saksofonu, atliko šio žanro dainą ,,Jau du pavasariai“. Festivalį  organizavo  Druskininkų ,,Atgimimo“ mokykla,  Druskininkų rezistencijos ir tremties muziejus bendradarbiaujant su Tarptautinės komisijos nacių ir sovietinio okupacinių rėžimų nusikaltimams Lietuvoje įvertinti sekretoriatu. Vienas iš pagrindinių renginio tikslų – išsaugoti ir puoselėti 1944-1953 metais vykusio partizaninio karo laikų kultūrinį paveldą, pažinti ir giliau suprasti naujausių laikų Lietuvos istoriją, ugdyti jaunimo patriotiškumą ir tautiškumą.

Šiais metais renginyje dalyvavo 24 kolektyvai iš įvairių Lietuvos miestų bei rajonų. Festivalio pabaigoje, nuskambėjus baigiamajai dainai, renginio organizatoriai dalyviams įteikė padėkas ir prisiminimo dovanas.

Mokytojas Saulius Kondrotas