Skaičiuojame dešimtukų derlių

Pasitinkant Vasario-16-ąją, mūsų mokykla turi gražią tradiciją, pagerbti gabiausius mokinius. Metus laiko mūsų mokyklos  mokiniai rinko dešimtukus. Jų reikėjo surinkti šimtą, per šimtą arba beveik šimtą. Švęsdami Lietuvos Nepriklausomybės dieną  džiaugiamės gražiais mūsų mokinių pasiekimais. Linkime visiems sėkmės ir šiais metais kraunantis į savo pasiekimų krepšelį dešimtukų derlių. Ypač džiaugiamės 5 kl. mokinės Brigitos Smolskytės dešimtukų krepšiu, nes, kaip jau žinome, penktokams pažymiai pradedami rašyti po adaptacinio periodo nuo spalio mėnesio. Brigita surinko  per 4 mėnesius 58 dešimtukus. Linkime sėkmės ir tikimės, kad kitų metų vasarį jų bus  apie pusantro šimto. Ačiū, visiems, kurie savo dideliais ir mažais pasiekimais puošiate Lietuvą.

Mokytoja Reda