Mokyklos biblioteką aplankė antrokai

Spalio 19 dieną antros klasės mokiniai kartu su mokytoja Danguole Stanaitiene apsilankė mokyklos bibliotekoje. Antrokams vyko netradicinė lietuvių kalbos pamoka apie pasakų rūšis ir jų skaitymą. Juos pasitiko ir pamoką pravedė bibliotekininkė Edita Traidarienė .Buvo pristatytas bibliotekoje parengtas stendas „Pasakų namelis“. Neįprastai ir žaismingai išklausytos ir aptartos trys pasakos tai „Eglė žalčių karalienė“, „Trys paršiukai“ ir „Pelenė“.

Mokiniai sužinojo, kad pasakos kartais atgyja. Perskaičius pasaką „ Eglė žalčių karalienė“ bibliotekoje spalvotos raidelės paslėpė dvylika žalčių, kuriuos mokiniai turėjo surasti. Aptarę pasaką „Trys paršiukai“ antrokai pūtė balionus , kad išsiaiškintų koks stiprus turėjo būti vilkas, kad galėjo nupūsti namelį. Paskutiniosios pasakos pavadinimą iš skaitomos ištraukos turėjo mokiniai atspėti, tai greičiausiai pasisekė padaryti Paulinai Šašlauskaitei. Ji atspėjo, kad tai pasaka „Pelenė“. Kaip ir pasakoje, taip ir bibliotekoje pelenė pametė savo kurpaitę ,kuri yra nepaprasta, o su lobiu viduje. Norint ją surasti reikėjo atsakyti į klausimus už kiekvieną teisingą atsakymą gauti raidę iš kurių susidėjo užuomina. Antrokai greitai įveikė visas užduotis  su naujais įspūdžiais, žiniomis ir su surastu lobiu iškeliavo į savo klasę.

Bibliotekininkė

Edita Traidarienė