Kalbų diena pradėjo netradicinių renginių savaitę

Kai už lango plieskia kaitri saulė, o mokytis dar reikia tris savaites, mokytojai su mokiniais ieško įvairių būdų ir metodų, kaip pakartoti jau įgytas žinias ir paįvairinti mokymo(si) procesą. Ši savaitė mokykloje skirta įvairioms kultūrinėms, meninėms, pažintinėms, kūrybinėms, sportinėms, edukacinėms, praktinėms, socialinėms, prevencinėms veikloms.

Vakar tris pamokas aktų salėje skambėjo lietuvių, rusų ir anglų kalbos. Mokiniai atliko įvairias užduotis raštu ir žodžiu, naudojosi išmaniosiomis programėlėmis savo mobiliuosiuose telefonuose, vaidino, skaitė ir pristatinėjo kūrybines užduotis.Džiugu, kad kartu su mokiniais savo užsienio kalbų žinias drąsiai pasitikrino mokytojos Irena, Jolita, Danutė, pavaduotoja Gražina ir mokyklos direktorius Stasys. Skambėjo populiariausių rusiškų multiplikacinių filmų dainos ,,Šypsenėlė“ ir ,,Čiunga-čanga“. Anglų kalbos mokytoja Daiva mokė dainuoti angliškai karaokė, o šaunuoliai aštuntos klasės mokiniai netgi išdrįso sušokti scenoje. Ačiū visiems aktyviai įsijungusiems į netradicinių pamokų veiklas. Linkime, kad aktyviai dalyvautumėte kitų mokomųjų dalykų veiklose ir šios karštos birželio dienos būtų visapusiškai naudingos, įdomios ir niekam neprailgtų.

Mokytoja Reda