Rudenį į mokyklėlę

Jau balandžio pradžioje įvyko vaikų, kuriems šiais metais sukanka 6 metai, susitikimas su mokykla.

Vakarop, vaikai su tėveliais atvyko į mokyklą. Čia jų laukė darbelis. Priešmokyklinukai, jiems paliko neužbaigtus piešinius – pievą su kiškiu. Mažieji, kartu su tėveliais, numargino po kiaušinį ir paliko piešinio pievoje. Po to vaikai žaidė ir bendravo, o tėveliai kalbėjosi su direktoriumi bei mokytoja. Direktorius pasidžiaugė, kad priešmokyklinukai besimokantys pastate kartu su vyresniaisiais mokiniais, čia pritampa. Jiems daugiau erdvės. Mokytoja pasakojo apie grupės veiklą, maitinimą, važinėjimą, lankomumą.

Su gera nuotaika, mažieji iškeliavo namo. Tėveliai, sužinoję apie vaikų veiklą, reikalingas priemones, ramesne širdimi lauks rudens.

Danguolė Stanaitienė,

priešmokyklinio ugdymo mokytoja