Diena su psichologe

Pagal Specialiosios pedagogikos ir psichologijos centro bei Prienų Švietimo pagalbos tarnybos vykdomą projektą „Saugios aplinkos mokykloje kūrimas“ kovo 28 dieną mokykloje dirbo psichologė Asta Blandė.

Psichologė vedė įdomias klasių valandėles: 6  klasėje - "Mokinių tarpusavio santykių gerinimas", 7 klasėje -  "Paauglystės galimybės ir kylantys klausimai",  8-9 klasių mokiniams - "Pasitikėjimo savimi stiprinimas", bendravo su klasių auklėtojais.

Mokytojus pozityviai nuteikė paskaita „Naujoji mokinių karta: mūsų lūkesčiai ir jų galimybės“.

Mokinių tėvai domėjosi tema „Mokymosi motyvacija: nuo ko priklauso noras mokytis ir kaip jį stiprinti?“.

Dėkojame visiems, dalyvavusiems psichologės organizuotose veiklose, kurios dar labiau sustiprino mūsų bendruomenę veikti ir tobulėti drauge vardan didžiausio mūsų turto - vaikų dabarties ir ateities.

Gražina Antanavičienė

Direktoriaus pavaduotoja ugdymui