,,SVAJONĖS“ badmintonininkai atstovavo tris mokyklas

Kovo 16 d. Tauragėje vyko Lietuvos mokyklų žaidynių finalinės badmintono varžybos. Jose žaidė 18 merginų ir 18 vaikinų mokyklų komandų. ,,Svajonės“ klubo žaidėjai atstovavo tris mokyklas:

Mūsų mokyklą atstovavo - Ąžuolas Barkauskas, Rokas Barkauskas ir Lukas Bucevičius. Aurimas Kuzmickas ir Ernestas Leonavičius – Alytaus Putinų gimnaziją, o Rasa Radžiūnaitė – Prienų ,,Žiburio“ gimnaziją.

Po įtemptų kovų mūsų mokiniai iškovojo 5–tą bendrakomandinę vietą respublikoje (praeitais metais buvome 8 – ti), Prienų ,,Žiburio“ gimnazija – 5–tą ir Alytaus Putinų gimnazija – 9–tą vietas.

Šiose varžybose mūsų mokiniams pavyko nugalėti gan stiprias mokyklas. (Suvestinę lentelę pridedame)

Išskirtinai gerai šiose varžybose sužaidė buvusi mūsų mokinė Rasa Radžiūnaitė. Ji merginų vienete iš 45 dalyvių iškovojo 3–ąją vietą.

Badmintono klubo ,,Svajonė“ informacija