Mūsų mokyklos futbolininkai – tarpzoninių varžybų prizininkai

Mūsų mokyklos jaunieji futbolininkai rajoninėse varžybose iškovoję I vietą, Prienų rajonui atstovavo zoninėse varžybose. Jose iškovota IIvieta. Vasario 28 d. jaunieji mokyklos futbolininkai dalyvavo  tarpzoninėse varžybose, kurios vyko Ukmergės rajone. Po atkaklių susitikimų su Ukmergės, Ignalinos ir Širvintų futbolininkais mūsų mokyklos sportininkai iškovojo III-ąją vietą ir buvo apdovanoti diplomais ir rėmėjų prizu. Komandos vartus gynė 7 klasės  mokinys Paulius Ješkevičius. Sėkmingai žaidė 7 klasės mokiniai Dominykas Petkus, Augustas Mitrulevičius, Jokūbas Trakymas, Laurynas Vaitkevičius, Arnas Subačius, Vygantas Juočys, Vakaris Vendziulis. Sveikiname futbolininkus ir džiaugiamės jų pasiekimais.

Kūno kultūros mokytojas Kęstutis Žilinskas