Tolerancijos ugdymo centras

Paminėjome Gedulo ir vilties dieną

Birželio 14 visoje šalyje prisimenami ir pagerbiami nukentėjusieji nuo sovietų represijų. Mokykloje jungtinės mokytojų Evelinos, Loretos, Ritos ir Redos bei ištvermingiausių mokinių pajėgos atsiliepė į Tarptautinės komisijos kvietimą šią dieną pažymėti iniciatyva ,,Vilties paukštis,,. Šių metų iniciatyvos simbolis – vilties paukštis, simbolizuojantis laisvę, gyvybę, gyvenimą. Vieni piešė, kiti lankstė paukščius, diskutavome koks paukštis simbolizuoja laisvę, gėrį. Koks paukštis negandų simbolis. Ištremti žmonės , kaip ir paukščiai narveliuose, niekada neprarado vilties ištrūkti į laisvę, grįžti į Lietuvą. Mokykloje turime Ukrainos pabėgėlių mokinių, kurie taip pat tikisi kuo greičiau grįžti į savo tėvynę.

Mokytoja Reda