Tolerancijos ugdymo centras

Renginys „ATMINTIES KELIAS – PAŽINIMO KELIAS“

Tarptautinės komisijos nacių ir sovietinio okupacinių režimų nusikaltimams Lietuvoje įvertinti Sekretoriatas kartu su Lietuvos Respublikos Ministre Pirmininke Ingrida Šimonyte organizavo renginį „Atminties kelias – pažinimo kelias“, skirtą prisiminti ir įvertinti 2021 m. Lietuvoje įgyvendinamą nacionalinį projektą „Atminties kelias 1941 – 2021“. Susitikimas – renginys buvo skirtas aktyviausiems Tolerancijos ugdymo centrų atstovams ir lapkričio 26 d. (penktadienį ) vyko Lietuvos Respublikos Vyriausybės pastate, Gedimino pr. 11, Vilniuje. Džiaugiamės, kad į susitikimą buvo pakviesta ir Balbieriškio pagrindinės mokyklos TUC komanda. Mokyklos direktorius Stasys Valančius ir  Balbieriškio miestelio TUC vadovas mokytojas V.R.Sidaravičius,  kartu su dar 13 Lietuvos Tolerancijos ugdymo centrų atstovų, buvo apdovanoti Lietuvos Respublikos Ministrės Pirmininkės Ingridos Šimonytės padėkomis. Mokyklos direktorius visų dalyvių vardu pristatė TUC veiklas ir padėkojo premjerei už bendradarbiavimą ir parodytą dėmesį mokytojams. Nuostabiomis melodijomis gerą nuotaiką sukūrė Rasos ir Dainiaus Buikų šeimyninis  žydiškos muzikos ansamblis „Klezmer Klangen!“

TUC koordinatorė mokytoja Reda