Tolerancijos ugdymo centras

PUG PAŽINTIS SU MIESTELIO ISTORIJA

Mokyklos PUG vaikai apsilankė mokyklos muziejuje. Susipažino su mokyklos istorija, atidžiai apžiūrėjo muziejaus eksponatus. Aiškinosi kam buvo skirti senoviniai  darbo įrankiai ir  grožėjosi iš šiaudų pagamintais sodais. Mokyklos Tolerancijos ugdymo centre apžiūrėjo gausias ekspozicijos nuotraukas, mokinių darbus.

Pažintinės išvykos metu į Balbieriškio KLC, maloniai sutikti KLC direktorės Neringos, susipažino su KLC veikla.  Susidomėję  išklausė pasakojimo apie Balbieriškio bažnyčios istoriją. Aktyviai dalyvavo nuotraukų aptarime, atsakinėjo į klausimus ir drąsiai klausė. Balbieriškio Tolerancijos centro vadovas mokytojas Vitas  Rymantas Sidaravičius suprantamai papasakojo apie Balbieriškio miestelio  istoriją, jame gyvenusių žmonių likimus. Vaikai sužinojo kada pagrindinėje Balbieriškio gatvėje atsirado žydų namai, vėliau buvo pastatyta sinagoga, išlikusi iki šių dienų. Ekspozicijos nuotraukose atpažino savo ir savo kaimynų namus. Būsimieji pirmokai pagilino pažinimo ir komunikavimo kompetencijas.

Mokytoja Ramutė