Gaminiai iš molio

Darganotą balandžio rytą priešmokyklinės grupės vaikai ir pirmokai vyko į edukaciją Alytaus kraštotyros muziejuje.

Edukacinio užsiėmimo metu susipažino su archeologinės keramikos dirbinių pavyzdžiais, išgirdo pasakojimą apie keramiką ir jos kilmę, molio savybes. Edukatorius supažindino su įvairių formų (rutulio, plokščia, kūgio) lipdymu, kampų suklijavimu, dekoravimu, jungimo būdais. Išklausę patarimų apie lipdymo technologijas bei dekoravimą, pradėjo dirbti savarankiškai. Nusilipdė dubenėlį sau, sukūrė originalų molinį gyvūnėlį.

Vaikščiodami po kraštotyros muziejų pamatė mamuto iltį, dantį, išsimatavo mamuto pėdą.

Visos išvykos metu patobulino kūrybiškumo, pilietiškumo, komunikavimo kompetencijas.

Mokytojos Aurelija ir Danguolė