Taigi meilė...

Meilė tai tarsi draugas, ji ateina ir išeina. Meilė lyg vandens lašas krinta ant žemės ir sudūžta lyg šukės. Kas ji tokia? Bet niekas nežino kas ji. Aišku tik viena: be meilės gyventi būtų neįmanoma. Be meilės nebūtų mūsų ir viso pasaulio, visos gyvosios ir negyvosios gamtos. Jei nemylėsime visa kas gyva, ar jie augs? Ne, žinoma kad ne. Taigi, meilė yra labai svarbi, kaip vanduo, saulė, oras... Taip. Žmogus laimingas tada, kai myli ir yra mylimas. Todėl šiandien, vasario 14 dieną aštuntos klasės mokiniai pakvietė 5-10 klasių atstovus, kurie atlikdami įvairias kūrybines užduotis stengėsi parodyti, kiek gi jie myli vieni kitus. Pirmiausia reikėjo parodyti kaip sekėsi atlikti namų darbus. Vieni deklamavo, kiti, šoko ir dainavo, tretieji meilės medį dekoravo...Buvo linksma ir smagu. Išdalinome Meilės paštą, nes Valentino dienos atvirukai vos tilpo į pašto dėžę. Aštuntokai prigalvojo įvairių išbandymų: reikėjo iš obuolio ištraukti širdutes ir sakyti vienas kitam komplimentus (oi kaip nelengva buvo), surasti pagal sukarpytus atvirukus savo antrąją pusę (visiems sekėsi puikiai), Kahoot viktorinoje dalyvavo net ketvirtokai ir trečiokai (pasisekė Majui, Erikui ir Austėjai). Ar sugebame tvirtai apsikabinti, kad balionas susprogtų? Visiems pasisekė susprogdinti ir perskaityti ten rastas mintis apie meilę. Nelengva buvo užduotis meilės ekspertams išrinkti geriausius, tačiau padėkos raštais ir saldžiais prizais buvo apdovanotos visų klasių komandos. Šventė, skirta meilės dienai baigėsi, bet meilė... ji nesibaigia... ji amžina... kai kam ji tik prasideda....Todėl mylėkime vieni kitus, kad būtume laimingi.

Aštuntokų auklėtoja mokytoja Reda