Mokytojai tobulino savo kompetencijas

Lapkričio 16 d. mokyklos mokytojai dalyvavo kvalifikacijos kėlimo seminare ,, Darbas su probleminiais mokiniais pamokoje“. Lektorius:  socialinių mokslų daktaras, psichologas, aktyvus televizijos laidų dalyvis, konsultantas, knygų autorius Tomas Lagūnavičius. Seminaro metu mokytojai patobulino mokinių skirtybių ir galimybių pažinimo (specialiųjų gebėjimų ir poreikių atpažinimo), pagalbos teikimo mokantis ir mokinių motyvavimo kompetencijas. Seminaro laikas neprailgo, nes lektorius, pasitelkęs savo aktorinius gebėjimus, gebėjo sudominti dalyvius, įtraukti į įvairių užduočių praktinį atlikimą. Apibendrindami renginį mokytojai akcentavo, kad kitaip žvelgs į mokytojo veiklą, panaudos seminaro metu įgytas patirtis, tuo siekdami į ugdymo procesą įtraukti visus ir ypač problemas pamokoje keliančius mokinius.

Mokyklos informacija