,,Rozu su dzūkuciais“

Mokyklos pradinių klasių mokinių lietuvių liaudies šokių būrelio ,,Ringutis‘‘ nariai dalyvavo respublikinėje 1-4 klasių mokinių etnografinėje popietėje ,,Rozu su dzūkuciais“, kurią organizavo Alytaus ,,Sakalėlio“ pradinės mokyklos pradinių klasių mokytojos.

Mokiniai, atlikdami pateiktas užduotis, išgirdo ir mokėsi dzūkiškos tarmės. Etnografinio ansamblio ,,Sakalėlis“ vadovė muzikos mokytoja  metodininkė Reda Vokietaitienė pamokė dzūkiškų dainelių ir ratelių- žaidimų. Buvo įdomu minti  mįsles, spėti žodžių reikšmes, dėlioti įvairias dėliones. Šmaikščią nuotaiką dovanojo popietės vedančioji pradinių klasių mokytoja metodininkė Veneta Baliukonienė.

Popietės ,,Rozu su dzūkuciais“ bendros veiklos  sudomino mokinius etnine kultūra, šiuolaikiniu folkloru.

Mokytoja Ramutė