Kalėdų senelio dovanos

Tiesiasi mažos rankelės
    Prie dovanų atneštų.

Nora Jazbutytė „Šventė“

Magiškas ir šviesiausias gyvenimo tarpsnis – vaikystė – trunka labai trumpai. Tarkime, kad žmogus gyvena 100 metų, o vaikystė trunka iki paauglystės, vadinasi, „tikroji vaikiška vaikystė" vidutiniškai tęsiasi 10 metų – tai sudaro tik 10 procentų žmogaus gyvenimo! Taigi panašiai tiek laiko Kalėdų senelis gyvena vaiko širdyje. Leiskime vaikams džiaugtis šiuo trapiu stebuklu. Ateis tokia akimirka, kai, pasikinkęs elnią, pasikvietęs į kelionę Snieguolę ir septynis nykštukus, Kalėdų senelis paliks jau augančio jaunuolio širdelę ir ras vietą kito mažo vaiko širdyje. Tačiau jis niekada nepamirš nė vieno vaiko, palikdamas gilius pėdsakus ir nutiesdamas šviesius ir vilčių kupinus kelius jų širdyse.

Mokyklos ikimokyklinio ugdymo skyriaus, priešmokyklinio ugdymo grupės, pradinių klasių mokiniai stebėjo „Drakoniuko“ teatro spektaklį „Kalėdinė Kaminkrėčio istorija“. Su Kalėdų seneliu žaidė nuotaikingus žaidimus, dainavo daineles, deklamavo eilėraščius. Vaikučiai džiaugėsi Kalėdų senelio dovanėlėmis iš Danijos Rygaards mokyklos, gautomis bendradarbiaujant su Naujos Ūtos bendruomenės nare, kraštiete Regina Žvirbliene. Ši šventė buvo tikras stebuklas. Ilgam įsiminsime spektaklio veikėjų išsakytą mintį: „Kartais stebuklus mes darome patys,- to nejausdami“.

Gražiausio Kalėdinio stebuklo išsipildymo visiems-ir mažiems ir dideliems!

Visų dalyvavusių vardu mokytojos Ramutė ir Aurelija.