Advento vainikas – Šv. Kalėdų laukimo simbolis

Prasidėjo ypatingas Advento laikotarpis. Advento vainikas – tai artėjančių švenčių simbolis. Mokyklos pirmokai  kartu su tėveliais pynė adventinį vainiką. Mokiniai atsinešė eglutės šakelių, kankorėžių. Ugnės mama Rasa padėjo mokiniams papuošti  vainiką. Reikėjo ir atidumo, ir kantrybės, ir mažų rankų miklumo. Sklandžiam darbui nuteikė Vytauto mamos Neringos  atliekama Kalėdinė giesmė.  Pirmokai  sužinojo , kad pagal senas tradicijas degamos trys violetinės ir viena rožinė žvakė. Pirmos savaitės Vilties žvakę uždegė mokyklos Direktorius, linkėdamas  taikos, sveikatos. Mokiniai laukia ateinančio Kalėdų senelio ir savo atliktus gerus  darbus kaupia adventiniame kalendoriuje. Kelią pas pirmokus Kalėdų senelis ras naudodamasis Elijos mamos Gitanos papuoštų klasės durų, juodojo vandens triušio 2023 metų, kodu.  Klasėje įrengta prakartėlė kiekvieną advento dieną primena, kad  laukiame  Kūdikėlio Jėzaus gimimo.

Šv. Andrėjaus dienos išvakarėse slapčiomis pamerkėme vyšnios šakelę  ir tikimės, kad ji pražydės Kalėdoms.   Devyniaragis  elnias  atneš ant ragų saulę.

Mokytoja Ramutė