Dalyvavome programavimo savaitėje

ES programavimo savaitė – tai judėjimas, kuris pasitelkdamas programavimą ir kitą technologijų veiklą vertina kūrybiškumą, problemų sprendimą ir bendradarbiavimą. Programavimo savaitės tikslas – padaryti programavimą matomesnį, parodyti jauniems ir vyresnio amžiaus žmonėms, kaip įgyvendinti idėjas naudojant programavimo kodą, pašalinti su programavimo įgūdžiais susijusias paslaptis ir suburti jaunus, motyvuotus žmones mokytis. 2022 m. ES programavimo savaitė vyksta spalio 8–23 d.

Rugsėjo 17 d. mūsų mokykloje IT pamokose organizuotoje „Programavimo savaitėje 2022“ dalyvavo visi tuo metu mokykloje buvę 6 – 7 klasių mokiniai. Mokiniai galėjo išbandyti save integruotuose su gamtos bei muzikos dalykais programavimo projektuose, bei patirti, kas tai yra programavimas. Programavimu buvo susidomėję ir ukrainiečiai Kira ir Artiomas iš 6 klasės, kuriems sekėsi gerai programuoti. Smagu, jog dalis mokinių, išeidami iš pamokos, padėkojo už galimybę išbandyti ir pažinti programavimą. Gal bent vienas iš jų  ateityje taps žinomu  programuotoju. To ir linkime.

IT mokytas Žydrūnas Tautvydas