Sveikatingumo diena mokykloje

Kai rūkas dengė žemę, mokyklą, pievas ir kelius, mokiniai skubėjo į kitokias pamokas. Mokykloje vyko Sveikatingumo diena.

Rytą visi pradėjome mankšta: vieni salėje su muzika, kiti – mankštinosi sporto salėje su mokytoju Kęstučiu. Apšilę ir jau prasibudinę, skirstėsi į klases gaminti sveikuoliško patiekalo. Sunešę pagamintus patiekalus, gražiai pateikę, kiekviena klasė juos ir pristatė. Sveikuolių maistu buvo nukrauti visi stalai. Ten buvo visko: vaisių, daržovių, sumuštinių, kepinių. Mokytoja Lina, su gamtosauginio būrelio narėmis, kvietė pasivaišinti pačių užaugintų vaistažolių arbata. Pasivaišinę sveikuoliškais patiekalais, išėjo į lauką. Mokyklos teritorijoje reikėjo nueiti kuo daugiau žingsnių: vieni pasijungė telefonų žingsniamačius, kiti skaičiavo žingsnius patys. Ketvirtokai suskaičiavo, kad apeiti visą mokyklos teritoriją prireikė 723 žingsnelių. Kai kurių žingsnelius programėlės skaičiavo jau nuo ryto. Taip gavosi ir 5000, ir 7900 žingsnių. Pakvėpavę ir pasidžiaugę gražiu rudenišku oru, sugrįžo į mokyklą. Ten laukė aktyvios veiklos grupėse. Mokytojas Kęstutis laukė berniukų sporto salėje, kurioje ruošėsi žaisti futbolą. O aktų salėje, visų norinčių šokti, laukė mokytoja Daiva. Užbaigę veiklas grupėse, visi rinkosi į salę, kurioje buvo apdovanoti aktyviausieji.

Buvo puiki, rudeniška, sportiška, sveikuoliška diena!

Daugiau nuotraukų fotogalerijoje

Pradinių klasių mokytojos Daiva Alaveckienė ir Danguolė Stanaitienė