Mokyklos mokinių ir jų tėvelių dėmesiui!

Maloniai kviečiame dalyvauti Mokslo ir žinių dienos šventėje, kuri vyks rugsėjo 1 d.

9.00 val. iškilmingas minėjimas vyks mokyklos aktų salėje (Klevų g. 33). Pageidautina, kad mokiniai būtų su mokykline uniforma.

9.30 val. susitikimai su klasių auklėtojais.

Į šventę veš autobusai. Vienas mokyklinis autobusas 8.00 val.

išvyks iš Balbieriškio, važiuos į Mackius, Daugirdus, Žiūronis, Sūkurius, Pramezį, Žagarius.

8.30 val. autobusas važiuos į Norkūnus, Nešeikas, Gerulius.

Kitas mokyklinis autobusas 8.15 val. išvyks iš Žemaitkiemio, važiuos pro Vartus, Kunigiškius, Paprūdžius, Harmonizavimo parką, Žiegždrius, Žvyrynus.

10.30 val. mokykliniai autobusai mokinius parveš į namus.

Taip pat visus mokytojus, mokinius ir jų tėvelius rugpjūčio 28 d. 10.00 val. kviečiame į šv. Mišias, kurios vyks Balbieriškio parapijos bažnyčioje ir bus aukojamos už mokyklos mokinius ir mokytojus.

Primename tėveliams, kad paskubėtų sutvarkyti mokinių nemokamo maitinimo bei aprūpinimo mokymo priemonėmis dokumentus bei pasitikrinti vaikų sveikatą.

Nuo rugpjūčio 25 d. mokyklos bibliotekoje bus išduodami vadovėliai.

Direktorius