Priešmokyklinio ugdymo grupėje svečiuojasi vaisiai ir daržovės.

Daržo vidury morkytė

Šypsos sukas kaip saulytė.

Jei morkytės paragausi,

Sveikas ir stiprus užaugsi.

Mokyklos Priešmokyklinio ugdymo grupės vaikai  smagiai savaitės veiklą pradėjo ,,Ryto rate‘‘ žaisdami žaidimą su daržovių kortelėmis. Kai visos daržovės pasisveikino, spėjo apie kurią daržovę yra mokytojos užminta mįslė. Pro didinamąjį stiklą stebėjo kaip atrodo atsineštos rudens gėrybės: bulvė lygi, morka ,,saulutė“, svogūno ir burokėlio viduje buvo raštas. Atlikdami praktinę užduotį įsitikino, kad svogūną galima išskaidyti sluoksniais, o burokėlio – ne.  Drąsiai pasakė savo nuomonę kodėl  būtina valgyti daug vaisių ir daržovių, gerti jų sultis. Vaikai sužinojo, kad Lietuvoje auginama daugiau kaip 50 rūšių daržovių. Daržovių spalva rodo, kokių jose yra maisto medžiagų.  Išklausę  J.Avyžiaus pasaką ,,Kaip daržovės karalių rinko“ pabandė sukurti jos tęsinį.

Labai džiaugėmės mamos Lauros dovanotomis vaisių vaišėmis. Mokėmės mandagiai elgtis prie bendro stalo,  gražiai bendrauti.

Mokytoja Ramutė