,,Atmintis gyva, nes liudija“

Šiandien sukanka jau 30 metų nuo tų baisių sausio įvykių. Kiekvienais metais  prisimename ir pagerbiame tų kruvinų sausio įvykių dalyvius, kurių dėka šiandien turime laisvą ir nepriklausomą Lietuvą.COVID virusas  pakoregavo ugdymosi procesą, bet visų klasių mokiniai išreikšdami savo pilietiškumą, 8.00 val. prisijungė prie pilietinės vienybės ir vilties akcijos „Atmintis gyva, nes liudija“. Mokykloje ir mokinių namuose, dešimčiai minučių suspindo  žvakučių liepsnelės už žuvusius Laisvės gynėjus ir medikus, anuomet gelbėjusius sužeistus Laisvės gynėjus,o šiandien kovojančius su pandemijos iššūkiais. Mokytojai virtualių pamokų metu supažindino mokinius su Sausio -13 įvykiais. Diskutavo, ką ši diena mums reiškia šiandien.

Mokytoja Reda